18 grudnia nasi uczniowie wybrali się do kina Helios w Gdyni na film przyrodniczy pt. "Młody renifer Alex". Projekcja filmu była poprzedzona prelekcją na temat Laponii i związanych z nią tajemnic. Dzieci dowiedziały się między innymi, gdzie mieszka Mikołaj, jaki klimat panuje w Laponii, jakie zwierzęta zamieszkują tą zimową krainę, jakie są najpopularniejsze sporty lapońskie oraz podziwiały zjawisko zorzy polarnej. Film z kolei opowiadał historię renifera Alexa rozgrywającą się na przestrzeni jednego roku.


Kiermasz nadal trwa!
Piękne dzieła naszych uczniów czekają na swoich nabywców w świetlicy szkolnej, zapraszamy od poniedziałku!

Jasełkowe przedstawienie w wykonaniu dzieci z SP 49 na wigilijnym spotkaniu Stowarzyszenia "Effetha":


Za chwilę święta. Podarunków od serca to czas. 13 grudnia w klasach 0 - III SPN praca wre, jak w fabryce elfów;-)


Szanowni Państwo,
Rada Rodziców pragnie gorąco podziękować wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie w organizację Kiermaszu świątecznego, dziękujemy za Wasz cenny czas, za obecność i za hojność. Za czas poświęcony na przygotowanie przepięknych stroików.
Dziękujemy wszystkim Paniom z Rady Rodziców za przygotowanie Kiermaszu i wszystkim Rodzicom, którzy byli z nami tego dnia.
Kwotę, jaką zebraliśmy na Kiermaszu podamy po świętach Bożego Narodzenia, trwa licytacja na fb i przez cały tydzień można jeszcze, w świetlicy, zakupić prace naszych dzieci.
Wszystkim życzymy spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Z wyrazami szacunku
Sylwia Śliwicka - Rada Rodziców





