26 października klasa szósta wykonała samodzielnie cykl doświadczeń dotyczących ciężaru właściwego ciał i podstawowe reakcje kwasów z zasadami. Badali również napięcie powierzchniowe cieczy. Spisali się świetnie!


23 października klasa pierwsza wybrała się do teatru na spektakl 'Baśnie polskie". Mimo wyjątkowo złej pogody dotarliśmy bezpiecznie, humory dopisywały i przedstawienie bardzo się podobało!

Klasy O-III podziwiały 19 października piękny jesienny las. Cudownie, że nasza szkoła leży w takim otoczeniu:


Skoro piękna jesień króluje za oknem - "zerówkowicze" tworzą kolorowe parasole i "zaprawiają" owoce z jesiennego sadu:


18 października klasa 0,1 i 2 wraz z zerówkami z SP nr 53 wybrały się na Kamienną Górę. Zaopatrzeni w lornetki obserwowaliśmy panoramę Gdyni i Zatokę Gdańską:







