18 września klasy ID oraz 1a,1b,1c z SP nr 53 odwiedziły Oceanarium. Byliśmy na warsztatach pt.” Niezwykłe zwierzęta morskie”. Poznaliśmy kilkanaście gatunków zwierząt żyjących w morzach i oceanach, których wygląd i zachowania mogą zaskoczyć. Dowiedzieliśmy się, który rekin jest niegroźny, czy ślimak może zabić i wiele innych ciekawych rzeczy. Obserwowaliśmy pod mikroskopem rozgwiazdy i konika morskiego. Wypełnialiśmy karty pracy a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy .W drodze powrotnej do szkoły , zgodnie z naszą wycieczkową tradycją wstąpiliśmy na nasz ulubiony plac zabaw.



W klasie 4 w tym roku nowi nauczyciele i nowe przedmioty, między innymi przyroda. Dziś uczniowie zapoznali się z pomocami i przyrządami przyrodnika. Niebawem wszystkie wypróbujemy, w tym część podczas zajęć terenowych !



Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Gdyni uprzejmie przypomina, że aby otrzymać świadczenie Dobry start 300+ na wyprawkę szkolną należy złożyć wniosek najpóźniej do końca listopada. Wnioski można składać:
drogą elektroniczną (bankowość elektroniczna lub portal Emp@tia)
lub osobiście pod adresem: ul. 10 lutego 24 (dawne PLO), s. 206 w poniedziałki i czwartki w godz.: 8:30-18:00 oraz we wtorki środy i piątki w godz.: 8:30-15:30.
Szczegółowe informacje oraz wniosek do pobrania pod adresem:
11 września nasi uczniowie ze szkoły podstawowej mieli przyjemność obserwować pokaz KARATE:









