Na świetlicy postanowiliśmy zostać architektami Arktyki🧊🏗️ Tym razem dzieci tworzyły igloo oraz najróżniejsze śniegowo-lodowe budowle - były fortece nie do zdobycia, pałace dla zimowych królowych, a nawet tajne bazy superbohaterów ( z bardzo dobrze zakamuflowanym wejściem 😉).
Kreatywność przerosła temperaturę na dworze, a uśmiechy skutecznie roztopiły każdy lód!
Jeśli zima nie chce odejść, to my przynajmniej zrobić z niej coś naprawdę fajnego!
 
 
 
 

Kompetencje miękkie vs kompetencje twarde - klasa 7nb na zajęciach z doradztwa zawodowego poznaje te dwa najważniejsze kompetencje które są nam w życiu przydatne i do pracy ☺️

 

2n żegna się ze śnieżnym krajobrazem za oknem

 

Ciecz nienewtonowska zawitała w 2n. Była cała masa doświadczeń sensorycznych